فرم پیش ثبت نام بازار

فرم پیش ثبت نام هشتمین بازارملی پویانمایی تهران  1402

متقاضیان به منظور اعلام علاقه مندی به شرکت در هشتمین بازار ملی پویانمایی تهران، لازم است فرم پیش ثبت نام بازار ملی سیزدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، را تکمیل کنند. بازار ملی ، جشنواره بین المللی پویانمایی تهران با اهدافی از قبیل حمایت از تولیدات رسانه ای و فرهنگی، کمک به چرخه اقتصاد هنر،‌ ایجاد روابط بین تولیدکنندگان و سرمایه گذاران و نیز معرفی محصولات نو و خلاقانه حوزه انیمیشن برگزار می شود و بستری کاملاً تخصصی را در راستای به وجود آمدن محیط و فضایی برای تولید انیمیشن در سطح کشوری و بین المللی را فراهم می نماید.

  • تکمیل این فرم به منظور قرار گرفتن در رزرو دریافت غرفه می باشد مراحل تکمیلی ثبت نام از طریق پیامک و تماس با شماره های ثبت شده اعلام می گردد.

شروع پیش ثبت نام: 1 آبان

شروع تکمیل فرآیند ثبت نام: 12 آذر

پایان ثبت نام : 13 دی

زمان برگزاری:  13 تا 17 اسفندماه 1402

ساعت برگزاری: 14 الی 21

 آدرس : خیابان دکتر فاطمی خیابان حجاب مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کودکان ونوجوانان

  • ثبت نام در بازار ملی 

    واجدین شرایط ثبت نام در بازار، افراد متخصص و حرفه ای حوزه انیمیشن (تولیدکنندگان)، تهیه کنندگان،‌سرمایه گذاران و فروشندگان تجهیزات و شبکه های خانگی هستند که می توانند تا تاریخ 13 دی ماه 1402 از طریق پایگاه الکترونیکی  www.tehran-animafestival.ir  مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند. برای ثبت نام در بازار ملی پویانمایی تهران، ارائه مجوز فعالیت شرکت و محصولات مورد نظر الزامی است.