EN

فیلم های راه یافته ایران به بخش مسابقه بین الملل

یازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران 1397

آثار راه یافته ایران به بخش مسابقه بین الملل

 


ردیف

کد پیگیری

عنوان اصلی

کارگردان

بخش

تهیه کننده 

1

NA-1697-11-1233

سیم ششم

بهرام عظیمی

فیلم کوتاه

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

2

NA-1697-11-1172

روباه

صادق جوادی

فیلم کوتاه

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

3

NA-1058-11-877

گرگم و گله می‌برم؟

امیرهوشنگ معین

فیلم کوتاه

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

4

NA-1697-11-1235

خورده شده

محسن رضا پور

فیلم کوتاه

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

5

NA-1697-11-1207

آلفابت

کیانوش عابدی

فیلم کوتاه

کیانوش عابدی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

6

NA-151-11-712

یال و کوپال

شیوا صادق اسدی

فیلم کوتاه

شیوا صادق اسدی

7

NA-23-11-1932

سگی که مرض داشت

پروین تجوید

فیلم کوتاه

کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان

8

NA-2034-11-1657

خنزر پنزرهای لعنتی

امیرپویا افضلی‌پور، روح‌الله سعادتمند

فیلم کوتاه

امیرپویا افضلی‌پور

9

NA-2088-11-1758

ما بین امواج

ایمان نکاحی

فیلم کوتاه

ایمان نکاحی

10

NA-1058-11-970

قهرمان

کیانوش عابدی

فیلم کوتاه

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

11

NA-232-11-122

آقای گوزن

مجتبی موسوی

فیلم کوتاه

صدیقه فامیل فرنیا، مرکز مطالعات و تولیدات تلویزیون و انیمیشن حوزه هنری

12

NA-1649-11-1611

این سو، آن سو

لیدا فضلی

فیلم کوتاه

لیدا فضلی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

13

NA-1909-11-1593

وینگ

بهزاد هاتف

فیلم کوتاه

بهزاد هاتف

14

NA-1657-11-1154

این رویای من نبود ...

وریا نیک منش، مریم هاشم نژاد

فیلم کوتاه

مریم هاشم نژاد

15

NA-1058-11-971

ماهیگیر و بهار

سید حسن سلطانی

فیلم کوتاه

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

16

NA-72-11-38

بویزی

مانی وطندوست، علی چناری

فیلم کوتاه

سید مسعود صفوی

17

NA-16-11-6

صدای قلب

حمید برزوئی

فیلم کوتاه

حمید برزوئی

18

NA-23-11-1919

هویت

علی رضا صالحی

فیلم کوتاه

علی رضا  صالحی، مرکز گسترش سینمایی مستند و تجربی

19

NA-23-11-1929

آقای بی تفاوت

آریا سب فیض

تبلیغاتی

آریا سب فیض

20

NA-23-11-1924

Quiz Cup

امین حق شناس

تبلیغاتی

Quiz of kings

21

NA-2072-11-1724

مرد دودکشی

مقداد اخوان

فیلم کوتاه

مریم زمانی

22

NA-1058-11-876

شب ترسناک لومو

ساره شفیعی پور

کودک و نوجوان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

23

NA-1697-11-1237

یکی بود، یکی نبود

مهین جواهریان

کودک و نوجوان

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

24

NA-23-11-1922

OBC num6

امین حق شناس

تلویزیونی

امین حق شناس

25

NA-2070-11-1835

هزار افسان (افسانه زال و سیمرغ)

اصغر صفار، عباس جلالی یکتا

تلویزیونی

اصغر صفار، مرکز پویانمایی صبا و شرکت هوران استودیو

26

NA-1858-11-1311

دیدی و بودی (یه تقلب کوچولو)

سجاد حضرت قلی زاده، مونا عبداله شاهی، احسان توسلی زاده

تلویزیونی

احسان توسلی زاده

27

NA-1697-11-1219

پسر دریا

عباس جلالی یکتا

تجربی

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 

 

یازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران 1397

آثار راه یافته ایران به بخش دانشجویی مسابقه بین الملل

 


ردیف

کد پیگیری

عنوان اصلی

کارگردان

تهیه کننده 

1

NA-1691-11-1169

باربر

داریوش اسکویی

داریوش اسکویی

2

NA-457-11-1371

پلکان

سیامک واحد

سیامک واحد، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

3

NA-1244-11-1640

کلاف

ملیحه غلام زاده

سیدجواد حسینی نژاد

4

NA-1885-11-1775

گرسنگی

زهرا رستم پور

زهرا رستم پور

5

NA-1148-11-1806

نیمه ی پنهان

مرضیه میثمی آزاد

مرضیه میثمی آزاد

6

NA-668-11-1904

سفر

رعنا حجازی

رعنا حجازی

 


 

یازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران 1397

آثار راه یافته ایران به بخش فیلم بلند مسابقه بین الملل

 


ردیف

کد پیگیری

عنوان اصلی

کارگردان

بخش

تهیه کننده 

28

NA-1261-11-1260

آخرین داستان

اشکان رهگذر

فیلم بلند

احسان رسول اوف، شرکت هورخش