داوران مسابقه دینی و ارزش های انقلاب اسلامیمحمدرحیم لیوانی

وی متولد 1345 و دانش آموخته­ کارگردانی تلویزیونی ازدانشکده صداوسیماست؛ و در دانشکده بیربیک، دانشگاه لندن, طراحی و توسعه­ ی صفحات وب خوانده است. از سمت­ های او می ­توان به مدیریت پخش شبکه 3 سیما و مدیریت تولید دفتر صدا و سیما در لندن اشاره کرد. لیوانی درحال حاضر علاوه بر تدریس رشته تولید پویانمایی در دانشگاه سوره، رییس مرکز پویانمایی صبا نیز هست.
مهدی مسعودشاهی

وی متولد 1329 و دانش ­آموخته­ ی رشته­ ی مهندسی برق و نیز زبان آلمانی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران است. با پیروزی انقلاب اسلامی و ضرورت راه­ اندازی سینمایی متناسب با اهداف نظام، وی مسئولیت طراحی ساختار و برنامه­ ریزی استراتژیک سینمای نوین را بر عهده گرفت. مسعودشاهی موسس و اولین مسوول بنیاد سینمائی فارابی، موسس و رییس مرکز گسترش سینمای تجربی و نیمه حرفه­ ای در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسس و رییس واحد هنرهای تصویری در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، رییس مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز موسس واولین مدیرعامل شرکت فرهنگی و هنری صبا بوده است. وی در حال حاضر مشاور مدیر شبکه دوم سیما است.


بهزاد فراهت

او متولد 1347 و دانش آموخته­ ی رشته­ های پزشکی و هنر است؛ و همچنین تهیه­ کننده و کارگردان انیمیشن، مجری و بازیگر. فراهت پس از راه ­اندازی استودیو "سبزقبا" و تولید چند مجموعه برای تلویزیون و چندین فیلم کوتاه برای کانون، به همکاری با شرکت­ های فیلم سازی در فرانسه، انگلستان و کانادا پرداخت. وی در سال های 1390- 1389 مدیریت واحد پویانمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را بر عهده داشته است.