هیئت انتخاب


امین حق شناس
متولد ۱۳۶۴ در ارومیه، فعالیت خود در زمینه ی انیمیشن را از سال ۷۹ آغاز کرده است. وی به عنوان کارگردان، کارگردان هنری، انیماتور، طراح شخصیت و طراح استوری‌برد در پروژه‌های مختلف انیمیشن حضور داشته و نزدیک به ۷۰ تیزر انیمیشن تبلیغاتی ساخته است. حق شناس به عنوان انیماتور مستقل، چندین موزیک ویدئوی اختصاصی و وب‌سری انیمیشن تولید کرده و موفق به دریافت جوایزی از جشنواره‌های داخلی و خارجی شده است. وی تجربه ی چندین سال تدریس و اجرای ورکشاپ در زمینه‌ی انیمیت دو‌بعدی، ایده‌پردازی، کارگردانی و موزیک ویدئو را در کارنامه ی خود دارد.

حسین ملایمی
متولد 1361 در شیراز، دارای مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی انیمیشن از دانشگاه هنر است. وی از سال 1382 کارگردانی پروژه های متعدد کوتاه،‌ سریال و تیزر را برعهده داشته است. ملایمی اولین دبیر انجمن علمی انیمیشن دانشگاه هنر و مدرس این رشته در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. وی موفق به کسب جوایز متعدد از جشنواره های مختلف داخلی و خارجی شده است.

ساره شفیعی پور
متولد 1360 در کرمان و دارای مدرک کارشناسی گرافیک از دانشکده هنرهای زیبای تهران و کارشناسی ارشد انیمیشن از دانشگاه تربیت مدرس است. وی سابقه ی 10 سال ساخت انیمیشن در استودیو رای آوین را دارد. از آثار او می توان به فیلم های شب ترسناک لومو،‌ پنجره ی فولاد، چراغ گنبد و ... اشاره کرد. وی از جشنواره های داخلی مختلفی موفق به کسب جایزه شده است.

شهرام حیدریان
متولد 1351 در تهران،‌ دارای مدرک کارشناسی عکاسی، کارشناسی ارشد پژوهش هنر و نشان درجه دو هنر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. وی صاحب امتیاز و مدیر آکادمی هنر ری در استودیو رایمون از سال 96 تاکنون بوده و در زمینه ی تولید انیمیشن با موسسه ی حور همکاری داشته است. حیدریان موفق به دریافت چند جایزه از جشنواره های داخلی و بین المللی شده است. از آثار او می توان به انیمیشن های جنگساز و مشعل المپیک اشاره کرد. وی همچنین به عنوان فیلمساز حیات وحش فعالیت می کند.

شیوا ممتحن
ممتحن فعالیت هنری خود را از سال 1377 در رشته ی انیمیشن آغاز کرده و تجاربی در قالب های فیلم کوتاه، فیلم بلند سینمایی، سریال تلویزیونی و ... داشته است. از افتخارات او حضور و کسب جایزه از جشنواره های مختلف داخلی و خارجی و داوری در تعدادی از آن ها است. وی به همراه خواهرش سیما ممتحن، مدیریت استودیو انیمیشن اورند را به عهده دارد و چندین سال به عنوان مدرس دانشگاه نیز فعالیت نموده است.

فرنوش عابدی
متولد 1364 در اصفهان، فارغ التحصیل کارشناسی تئاتر از دانشکده هنر و معماری است و فعالیت حرفه ای خود در زمینه ی انیمیشن را از سال 1381 آغاز کرده است. وی تاکنون بیش از 20 فیلم کوتاه انیمیشن در کارنامه ی خود دارد. عابدی در بیش از 350 جشنواره ی بین المللی حضور داشته و بیش از 120 جایزه دریافت کرده است.

مهدی شیری
متولد 1368 در تهران، فعالیت حرفه ای خود را از سال 2006 به عنوان نقاش و انیماتور شروع کرد و در حال حاضر هنرمند بینارشته ای است. وی نمایشگاه های متعدد انفرادی و گروهی نقاشی و ویدئو را در کارنامه ی خود دارد. شیری تمرکز اصلی کاری خود را بر پژوهش درباره ی مرزهای نقاشی و انیمیشن قرار داده است.