EN

راه‌یافته‌گان مسابقه ایران

 

دوازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران  1400

برگزیدگان مسابقه ی ایران ( فیلم کوتاه)

 

تهیه کننده

کارگردان

نام اثر

کد اثر

ردیف

سمانه فضل اله اسدی

سمانه فضل اله اسدی

...رفت

NA-3037-12-1948

1

گلناز گودرزی

گلناز گودرزی

اینجا که منم

NA-673-12-1954

2

محمد کیوان‌مرز، استودیو مرز

محمد کیوان‌مرز

پدر

NA-3225-12-2291

3

قاسم صارمی

قاسم صارمی

میشه...ولی با هم

NA-1048-12-2304

4

قاسم صارمی

قاسم صارمی

این نیز بگذرد...

NA-1048-12-2305

5

قاسم صارمی

قاسم صارمی

زاگرس

NA-1048-12-2306

6

مصطفی رنجوری

زهرا طالبلو

Spot 247

NA-2526-12-2538

7

هاجر مهرانی، مرکز گسترس سینمای مستند و تجربی

هاجر مهرانی

کهربا

NA-3488-12-2806

8

حميد محمدی حجة آبادی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

حمید محمدی حجة آبادی

گذشته

NA-1532-12-2893

9

اهورا شهبازی، مرکز گسترش سینمای مستند وتجربی

اهورا شهبازی

کلاغ

NA-952-12-2896

10

سارا نامجو، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

سارا نامجو

ستارگان زیر باران

NA-1697-12-2936

11

مسعود صفری، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

مسعود صفری

همیشه گمشده‌ای هست

NA-1697-12-2943

12

مهسا سامانی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

مهسا سامانی

هبوب

NA-1697-12-2944

13

سمانه شجاعی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

سمانه شجاعی

جسم خاکستری

NA-1697-12-2945

14

امیر مهران، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

امیر مهران

نهنگ سفید

NA-1697-12-2991

15

حسین مرادی‌زاده، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

حسین مرادی‌زاده

عقل سرخ

NA-1697-12-2993

16

محبوبه کلایی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

محبوبه کلایی

دیوار چهارم

NA-238-12-3027

17

محبوبه محمدزکی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

محبوبه محمدزکی

آنیما

NA-2051-12-3029

18

اکبر تراب پور، انجمن سینمای جوانان ایران

اکبر تراب پور

درخت ترش

NA-3547-12-3033

19

محمد ابوالحسنی

علی درخشی

کووید 19 ثانیه (دستکش به دست کرده و اشیاء را ضدعفونی کرده) والیبال

NA-1697-12-3049

20

مصطفی خلیل زاده، سید محمدرضا حسینی

محمدرضا خردمندان، محمد لطفعلی

خانه

NA-3576-12-3065

21

سارا طبیب زاده ادیبی

سارا طبیب زاده ادیبی

چیستی

NA-3587-12-3099

22

پژمان علی پور، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

پژمان علی پور

بادها کجا می میرند

NA-995-12-3120

23

الهه قمشی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

الهه قمشی

قطعه تنهایی

NA-934-12-3121

24

فرناز موذن

بهروز سلیمانی نذیر، فرناز موذن، شیرین سلیمانی نذیر

راهی

NA-3605-12-3177

25

تولید دانشجویی دانشگاه صدا و سیما، سید شعیب حسینی مقدّم

حسین حمشیدی، علی تقوایی

راز پیژامه بابا

NA-3608-12-3178

26

الیکا مهران پور، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

الیکا مهران پور

بزرگترین ماجراجویی گُلی

NA-1950-12-3182

27

نجمه هاشم الحسینی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

نجمه(نگین) هاشم الحسینی

چرخ خیاطی

NA-2393-12-3203

28

ایرج محمدی رزینی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

ایرج محمدی رزینی

باغ پادشاه

NA-3636-12-3286

29

مهدی صدیقی

مهدی صدیقی، علی فتوحی

گوبانگی

NA-3460-12-3294

30

مسعود قدسیه

مسعود قدسیه

کیمیاگر- چوپان

NA-2426-12-3346

31

محسن صالحی فرد، انجمن سینمای جوان ایران

محسن صالحی فرد

پیکره

NA-2476-12-3376

32

امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

شیوا صادق اسدی

خرچنگ

NA-1058-12-3423

33

امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

صادق جوادی نیکجه

بادهای پاییزی، بادهای بهاری و دو کبوتر

NA-1058-12-3426

34

محمد رضا طزری

محمدرضا طزری

The Electro Fractal

NA-2-12-3451

35

احسان توسلی زاده

مونا عبداله شاهی

آتش سرخ

NA-1858-12-3458

36

فرنوش عابدی، علی غلامی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

فرنوش عابدی

ملکوت (خارج از مسابقه)

NA-1697-12-3011

37

سیما ممتحن، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

شیوا ممتحن

فرفره (خارج از مسابقه)

NA-2022-12-2489

38

فریاد بیات

فریاد بیات

ناهار درچمنزار

NA-1530-12-3279

 

39

 

برگزیدگان مسابقه ی ایران ( کودک و نوجوان)

تهیه کننده

کارگردان

نام اثر

کد اثر

ردیف

حمید رضا ریاحی دهکردی

محمدباقر محتشمی

لولی

NA-362-12-2063

1

علی رئیس، صداوسیمای جمهوری اسلامی

ریحانه کاوش، علی رئیس

فهمیدم چیکار کنم

NA-122-12-2079

2

علی رئیس، موسسه فرهنگی هنری صلح و سلام

ریحانه کاوش

باران

NA-122-12-2080

3

صدا و سیمای مرکز فارس، پیمان دهقانی

پیمان دهقانی

اتاق 21

NA-1595-12-2591

4

انجمن سینمای جوان لاهیجان، محمد وهابی

اسماعیل  جباری

زاک و زیک

NA-1827-12-2712

5

محمد مهدی مشکوری

حسین صفارزادگان، امین حصارکی

ببعی- این قسمت ستاره راهنما

NA-3455-12-3163

6

میلاد حاجی پروانه

حسین صفارزادگان

کارتونی ها- این قسمت یه کار کوچولو

NA-3455-12-3172

7

زینب صرفی پور

زینب صرفی پور

بالابر

NA-3611-12-3196

8

الهام امینیان

الهام امینیان

فوبی

NA-3618-12-3223

9

فاطمه غروی منجیلی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

فاطمه غروی منجیلی

دست و تخم مرغ

NA-2162-12-3227

10

فریاد بیات

فریاد بیات

آشمچز

NA-1530-12-3421

11

امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

مریم کشکولی نیا

قدم یازدهم

NA-1058-12-3424

12

امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

مهین جواهریان

بعله!

NA-1058-12-3425

13

 

برگزیدگان مسابقه ی ایران ( تجربی)

تهیه کننده

کارگردان

نام اثر

کد اثر

ردیف

کسری یزدانی

کسری یزدانی

تجربه ی

NA-2515-12-1944

1

مهدی برق زدگان

مهدی برق زدگان

نویز

NA-3031-12-1945

2

پارسا بزرگانی

پارسا بزرگانی

زوزه

NA-3047-12-1966

3

کسری یزدانی، گلرخ همتی،

127 band

کسری یزدانی، گلرخ همتی

تا این روزها بگذرند...

NA-2515-12-2197

4

حسین مرادی زاده

حسین مرادی زاده

تاریکی

NA-3561-12-3002

5

عقیل حسینیان

عقیل حسینیان

چرخ دنده

NA-114-12-3153

6

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، الهه فلاحیان مهرجردی

الهه فلاحیان مهرجردی

گنجشکک

NA-3593-12-3161

7

سمیه سادات مکی نژاد

مریم سادات مکی نژاد، سمیه سادات مکی نژاد

داستان یک قهرمان

NA-1854-12-3263

8

 

برگزیدگان مسابقه ی ایران ( تلویزیونی)

تهیه کننده

کارگردان

نام اثر

کد اثر

ردیف

سید حمید حسینی

محمد رضا صارمی

پویانمایی تشتک

NA-3053-12-1972

1

مهدی علی بیگی

مهدی علی بیگی

شماره های افسانه ای

NA-2245-12-2536

2

آتنا مسلمی، مرکز پویانمایی صبا

آتنا مسلمی

کوچولوهای کنجکاو- غول زمان

NA-2414-12-2736

3

الهام نادری فرید

سامان عبدی ­نژاد

سفرهای سعدی- نجات

NA-3492-12-2855

4

سیمای مرکز البرز هماهنگی، رسول حسینی

رسول حسینی، هدا مسعودی

جنگل آبی- نمایش مخصوص

NA-2400-12-2913

5

کانون تبلیغاتی آگه سازان

علی (سینا) جلیلیان

جورباجور- این قسمت - آیا واقعا باید بین خطوط راند؟

NA-3539-12-3128

6

صدا و سیمای مرکز همدان به سفارش استان ها، محمدگودرزی

محمدگودرزی

بچه زمستون - قسمت 22

NA-3606-12-3268

7

هادی امیری، رها فرجی

هادی امیری -رها فرجی

جنگل دامون -آره یا نه

NA-1667-12-3297

8

مرکز پویانمایی صبا، امیر سحرخیز

امیر سحرخیز، هاجر مهرانی، مرتضی ناییجی

چیا شیر نمیخوره!

NA-3643-12-3303

9

محمد مهدی مشکوری

سید علی موسوی

دنیای سارا کوچولو- سکسکه

NA-1409-12-3329

10

حوزه هنری استان سمنان، فهیمه قبادی

فهیمه قبادی

دیویونه- مرکز شنلگولی در خانه

NA-402-12-3331

11

احسان طاهری، سعید ترخانی

سعید ترخانی

افسانه گرگران 3- غول دریاچه

NA-3646-12-3356

12

اقبال واحدی

حسام الدین مخبر

سفرنامه صبا

NA-378-12-3371

13

 

 



برگزیدگان مسابقه ی ایران ( تبلیغاتی)

تهیه کننده

کارگردان

نام اثر

کد اثر

ردیف

مرضیه میثمی آزاد

مرضیه میثمی آزاد

تیزر مانگای ماسک شیشه ای

NA-1148-12-2284

1

بانک تجارت

قاسم صارمی

در خانه بمانیم

NA-1048-12-2308

2

سینا نسوری

حسام الدین مخبر

استودیو چشم ها

NA-378-12-2579

3

کارگزاری بورس ایران

محمد علیزاده

تیزر معرفی بورس کالا کارگزاری بورس بیمه ایران

NA-1472-12-2726

4

محمد جواد جمشیدی

محمد جواد جمشیدی

شب یلدا- آپ

NA-1198-12-2730

5

محمد جواد جمشیدی

محمد جواد جمشیدی

روز جهانی موسیقی

NA-1198-12-2732

6

محمد جواد جمشیدی

محمد جواد جمشیدی

شهر فرش

NA-1198-12-2734

7

مجتبی موسوی

حسام الدین مخبر

نارتب 1

NA-378-12-2760

8

ایده گزین ارتباطات روماک(اسنپ)، عقیل حسینیان، محمود فدوی

عقیل حسینیان

ماییم و یک زمین

NA-114-12-2848

9

سوگل ثناگو

سوگل ثناگو

Butterfly

NA-1818-12-2854

10

نوآوران فن آوازه (دیجی کالا)، عقیل حسینیان

عقیل حسینیان

باهم دنیارو نجات میدیم (قهرمانان)

NA-114-12-2856

11

نوآوران فن آوازه (دیجی کالا)، عقیل حسینیان

عقیل حسینیان

هنر برای همه

NA-114-12-2973

12

سینا شعربافی

عقیل حسینیان

عیدی ما همراهی شما

NA-114-12-2975

13

سوگل ثناگو

عقیل حسینیان

اسپری مردانه مای ۲

NA-114-12-2976

14

نوآوران فن آوازه (دیجی کالا)، عقیل حسینیان

عقیل حسینیان

روز یوز ایرانی

NA-114-12-3004

15

به سفارش کمپانی بیسکوئیت گرجی

امیر محمد نوری دلوئی

ویدیوی تبلبغاتی بیسکوپلاس گرجی

NA-3542-12-3041

16

سارا ظبیب زاده ادیبی

سارا طبیب زاده ادیبی

مهرام

NA-3587-12-3097

17

شرکت بیمه تیم شیم

نگاره حلیمی، امین ملکیان

تیم شیم

NA-578-12-3144

18

عقیل حسینیان

عقیل حسینیان

همراه بانک تجارت

NA-114-12-3149

19

عقیل حسینیان

عقیل حسینیان

واویلا ویلی

NA-114-12-3150

20

انتشارات همراهان جوان، محمد فرد

یگانه مقدم

محیط‌بان کوچک

NA-1811-12-3213

21

محمد جواد جمشیدی

محمد جواد جمشیدی

شب چلّه

NA-1198-12-3295

22

 

برگزیدگان مسابقه ی ایران ( دینی و ارزش های انقلاب اسلامی)

تهیه کننده

کارگردان

نام اثر

کد اثر

ردیف

سجاد اسماعیل بیگی

سجاد اسماعیل بیگی

ناجی

NA-63-12-1951

1

مصطفی کولیوندی، صدا و سیمای مرکز ایلام

جعفر میرناصری

وصل

NA-815-12-2118

2

سید شعیب حسینی،  تولید دانشجویی دانشگاه صدا و سیما

علیرضا خوشکام

یا علی

NA-3482-12-2794

3

سید احسان حیدری

سید احسان حیدری

این واقعیته

NA-3545-12-2979

4

مهدی صدیقی

مهدی صدیقی

بی قرار

NA-3460-12-2988

5

محسن مشرقی

مسعود شریفی

آقا اجازه

NA-3519-12-3067

6

ستاد کنگره 8000 شهید استان کرمان، محمدعلی اسدی

حسن اسدی

اخرین پیام

NA-1134-12-3115

7

زیبا ارژنگ، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

زیبا ارژنگ

خورشید آسمان-خورشید کاشی

NA-2168-12-3292

8

هادی امیری، رها فرجی، انجمن سینمای جوانان استان همدان

هادی امیری، رها فرجی

کاش

NA-1667-12-3293

9

فاطمه خدیور

فاطمه خدیورفاطمه خدیور

ماه

NA-3677-12-3428

10

 

برگزیدگان مسابقه ی ایران ( دانشجویی)

تهیه کننده

کارگردان

نام اثر

کد اثر

ردیف

خشایار الوندی

خشایار الوندی

سرو

NA-3036-12-1947

1

شعب حسینی مقدم، تولید دانشجویی دانشگاه صدا و سیما

محمدرضا چاکرالحسینی

چشمهایش

NA-2217-12-1969

2

برزان رستمی

برزان رستمی

پژواک

NA-254-12-2346

3

شعری ملایری

زهرا ملایری

کاکایی

NA-1181-12-2498

4

امیرحسین صالحی

زهرا کبابیان، امیرمهدی صفدری

خاطرات زمستان

NA-1892-12-2534

5

انجمن سینمای جوانان کوردستان، هژیر اسعدی

هژیر اسعدی

خولانه وه

NA-1546-12-2761

6

راضیه محمدی، محسن دهقان

راضیه محمدی

پرنده کاغذی

NA-1726-12-2788

7

سحر طرزی، ساسان پورمعصومی

سحر طرزی

مارا گناهی نیست

NA-3484-12-2859

8

لیلا آهنگ، مریم علوی، سارا حنیف، رضیه کردلو

لیلا آهنگ، مریم علوی، سارا حنیف، مرضیه کردلو

مالایز

NA-1266-12-2923

9

دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر تهران،  گروه تواتاقیا

گروه تو اتاقیا (7 نفر) ناهید الهامی راد، احمد شربتی، فروزان اکبرنیام، هانیه علی همتی، نیلوفر نادری تهرانی، طیبه عبدالله زاده، ریحانه اقبالی

مالا

NA-1705-12-2933

10

مجیدرضا عیوضی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

مجیدرضا عیوضی

بهشت

NA-1697-12-2935

11

شیدخت دژم شهابی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

شیدخت دژم شهابی

خوردم، خوردی...

NA-728-12-2992

12

پریساجعفری سیاهگورابی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

پریسا جعفری سیاهگورابی

ماهی

NA-1162-12-3053

13

دانشگاه هنر و دانشگاه فیلم بابلزبرگ

لیلا آهنگ

وطن

NA-1798-12-3155

14

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، سپهر مومنی

سپهر مومنی

سلاخی

NA-725-12-3170

15

زهره عباسی

زهره عباسی

تولد

NA-748-12-3173

16

مهردخت خرمی پور

مهردخت خرمی پور

مسافر

NA-2002-12-3220

17

نوری دلویی

امیر محمد نوری دلوئی

خرمگس

NA-3542-12-3269

18

فهیمه قبادی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

فهیمه قبادی

ای دی

NA-402-12-3309

19

امیرحسین نوروزی

امیرحسین نوروزی

ریش سفید

NA-169-12-3332

20

لیلا آهنگ، ابوالقاسم افخم الشعرا، آیدا سلیمانی نظری شاهی

شیما پورمحمدی، مجتبی ترکی، لیلا آهنگ، مریم علوی، آیدا سلیمانی نظری شاهی، فاطمه اقبال، سینا بسطامی، ابوالقاسم افخم الشعرا

هیرَث

NA-2689-12-3340

21

فائزه دادگرآزاد، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

فائزه دادگرآزاد

۰۱۶

NA-2240-12-3360

22

حمیده تیموری

حمیده تیموری

دماغ

NA-3631-12-3361

23

دانشگاه سوره تهران

حسام الدین مخبر

خروس دانشگاه سوره

NA-378-12-3382

24

ریحانه مستوفیان

ریحانه مستوفیان

زرتاجنامه

NA-3666-12-3388

25

 

برگزیدگان مسابقه ی ایران ( فیلم بلند)

تهیه کننده

کارگردان

نام اثر

کد اثر

ردیف

بهزاد نعلبندی

بهزاد نعلبندی

کاغذپاره‌ها

NA-3328-12-2479

1

 

داوران بخش بین الملل و سیفژ

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، چهار هنرمند انیمیشن جهان در کنار یک هنرمند ایرانی داوری بخش بین‌الملل دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران را بر عهده دارند. همچنین بخش سیفژ را یک داور ایرانی و یکی از داوران بخش بین‌الملل از آلمان قضاوت می‌کنند. ژُرژ شوئیزگبِل، کوجی...

فیلم های ایرانی راه یافته به بخش مسابقه ی بین الملل

دوازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران  1400 آثار ایرانی راه‌یافته به بخش بین الملل تهیه کننده کارگردان بخش نام اثر کد اثر ردیف حميد محمدی حجة آبادی, مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی حمید محمدی حجة آبادی فیلم کوتاه گذشته NA-1532-12-2893   مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، اهورا شهبازی اهورا شهبازی فیلم کوتاه کلاغ NA-952-12-2896   سمانه شجاعی, مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سمانه شجاعی فیلم کوتاه جسم خاکستری NA-1697-12-2945   امیر مهران,...

برگزیدگان مسابقه ی بین الملل

دوازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران  1400 برگزیدگان مسابقه ی بین الملل     برگزیدگان مسابقه ی بین الملل (Short) No Tracking code  Original Title English Title Director Country Producer Production Company 1 IN-3062-12-1976 Bellzebub Bellzebub Cesar Diaz Melendez   Isabel de la Torre Spain Cesar Diaz Melendez Isabel de la torre   2 IN-3062-12-1977 Maji Water Cesar Diaz Melendez Spain Cesar Diaz Melendez   Cesarlinga 3 IN-81-12-1983 كيف تحولت جدتي الى كرسي How My Grandmother Became a Chair Nicolas Fattouh Germany Lebanon Qatar Fabian Driehorst Nermine Haddad Fabian&Fred 4 IN-3070-12-1996 Simples Presentes Simple Presents Catalina Matamoros Colombia Catalina...

برگزیدگان مسابقه ی ایران

  دوازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران  1400 برگزیدگان مسابقه ی ایران ( فیلم کوتاه)   تهیه کننده کارگردان نام اثر کد اثر ردیف سمانه فضل اله اسدی سمانه فضل اله اسدی ...رفت NA-3037-12-1948 1 گلناز گودرزی گلناز گودرزی اینجا که منم NA-673-12-1954 2 محمد کیوان‌مرز، استودیو مرز محمد کیوان‌مرز پدر NA-3225-12-2291 3 قاسم صارمی قاسم صارمی میشه...ولی با هم NA-1048-12-2304 4 قاسم صارمی قاسم صارمی این نیز بگذرد... NA-1048-12-2305 5 قاسم صارمی قاسم صارمی زاگرس NA-1048-12-2306 6 مصطفی رنجوری زهرا طالبلو Spot 247 NA-2526-12-2538 7 هاجر مهرانی، مرکز گسترس سینمای مستند و تجربی هاجر...

فراخوان انتخاب پایان‌نامه‌های برتر جشنواره پویانمایی

فراخوان پایان نامه علمی منتخب دوازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، از همه ی دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری جهت شرکت در چهارمین دوره انتخاب پایان نامه برتر علمی با محوریت انیمیشن دعوت به عمل می آورد. به این مناسبت از واجدین شرایط دعوت می شود که چکیده ی...

معرفی هیأت انتخاب دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران

ه گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هیات انتخاب این دوره از جشنواره بین‌المللی پویانمایی، از روز پنج‌شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ بررسی آثار این رویداد هنری را آغاز خواهند کرد. بر اساس این خبر، امسال ۴۶۸ فیلم در بخش مسابقه ایران و ۱۰۴۸ فیلم از ۸۵ کشور جهان...

جایگاه رفیع جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران در جهان

در ابتدای این دیدار معاون تولید کانون ضمن خیرمقدم به مهدی علی‌اکبرزاده بیان کرد: آقای علی‌اکبرزاده مدیرعاملی کانونی هستند و از مدیران استان‌هایمان بودند و امروز به‌عنوان مدیرعامل در خدمتشان هستیم که خودشان هنرمندند و خوشبختانه کاملا با دغدغه انیمیشن و وضعیت هنرمندان ایران آشنا هستند و این فرصت خوبی...

حضور برترین انیمیشن‌های جهان در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران

دبیر جشنواره پویانمایی از حضور برترین انیمیشن‌های جهان در بخش بین‌الملل دوازدهمین جشنواره‌ بین‌المللی پویانمایی تهران خبر داد. محمدرضا کریمی‌صارمی گفت: در میان آثار رسیده به بخش بین‌الملل جشنواره پویانمایی، نام آثاری به چشم می‌خورد که در بخش‌های مختلف جشنواره‌های انسی، زاگرب، کلرمون، اشتوتگارد، اتاوا، اسلواکی، ادینبرگ، مونترال و... جایزه گرفته‌اند...