EN

برگزیدگان مسابقه ی بین الملل

 

دوازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران  1400

برگزیدگان مسابقه ی بین الملل

                                                                                         

برگزیدگان مسابقه ی بین الملل

(Short)

No

Tracking code 

Original Title

English Title

Director

Country

Producer

Production Company

1

IN-3062-12-1976

Bellzebub

Bellzebub

Cesar Diaz Melendez

  Isabel de la Torre

Spain

Cesar Diaz Melendez

Isabel de la torre

 

2

IN-3062-12-1977

Maji

Water

Cesar Diaz Melendez

Spain

Cesar Diaz Melendez  

Cesarlinga

3

IN-81-12-1983

كيف تحولت جدتي الى كرسي

How My Grandmother Became a Chair

Nicolas Fattouh

Germany Lebanon

Qatar

Fabian Driehorst

Nermine Haddad

Fabian&Fred

4

IN-3070-12-1996

Simples Presentes

Simple Presents

Catalina Matamoros

Colombia

Catalina Matamoros 

 

5

IN-184-12-2017

Souvenir Souvenir

Souvenir Souvenir

Bastien Dubois

France

Amiel Tenenbaum

Blast Production

6

IN-3068-12-2026

Стая

The Pack

Alina Natakhina

Russia

Fedor Popov

VGIK-Debut

7

IN-3080-12-2028

Warum Schnecken Keine Beine Haben

Why Slugs Have No Legs

Aline Höchli

Switzerland

Marcel Derek Ramsay   Michèle Wannaz

Cinéma Copain

8

IN-3080-12-2029

Flow

Flow

Adriaan Lokman

Netherlands France

Richard Valk

  Wendy Griffiths  Stéphane Piera

Valk Productions

9

IN-3080-12-2030

Intermission Expedition

Intermission Expedition

Wiep Teeuwisse

Netherlands

Richard Valk

Valk Productions

10

IN-3080-12-2031

KIDS

KIDS

Michael Frei

Switzerland

Michael Frei

Playables

11

IN-1385-12-2046

Purpleboy

Purpleboy

Alexandre Siqueira

Portugal France

Belgium

Rodrigo Areias

Mickaël Carton

Thierry Zamparutti

Serge Kestemont

Bando à Parte

Rainbox Productions

Ambiances… asbl

Luna Blue Film

12

IN-3084-12-2047

My Generation

My Generation

Ludovic Houplain

France

Federico Matarazzo

Maxime Vandenabeele 

H5

13

IN-3062-12-2053

Muedra

Muedra

Cesar Diaz Melendez

Spain

Pedro Collantes

Mizunonaka

14

IN-113-12-2057

Per Aspera Ad Astra

Per Aspera Ad Astra

Franck Dion

France

Richard Van Den Boom

Papy3D Productions

15

IN-113-12-2059

Sororelle

Sororal

Frédéric Even

Louise Mercadier

France

Richard Van Den Boom

Jean-François Bigot  Camille Raulo

Papy3D Productions

16

IN-3116-12-2095

Le dernier jour d'automne

The last day of autumn

Marjolaine Perreten

SwitzerlandBelgium

France

Nicolas Burlet   Arnaud Demuynck

Nadasdy Film

17

IN-3127-12-2120

Freeze Frame

Freeze Frame

Soetkin Verstegen

Belgium

Soetkin Verstegen

 --

18

IN-184-12-2123

Careful

Careful

Alice Saey

France Netherlands

Emmanuel-Alain Rayanal

Pierre

Baussaron

Miyu Productions

19

IN-826-12-2126

Apfelmus

Apple Sauce

Alexander Gratzer

Austria

Alexander Gratzer

--

20

IN-3132-12-2127

Duodrom

Duodrom

Basil Vogt

Switzerland

Saskia von Virág

-- 

21

IN-184-12-2136

Dcera

Daughter

Daria Kashcheeva

Czech Republic

--

FAMU - Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague / MAUR film

22

IN-3138-12-2137

Amerigo et le Nouveau Monde

Amerigo and the New World

Laurent Crouzeix Luis Briceño

France

Chile

Jeremy Rochigneux

Metronomic

23

IN-3140-12-2139

CASTLE

CASTLE

Ryotaro Miyajima

Japan

Sayaka Omodaka

Miyajima Animation

24

IN-820-12-2152

Saigon sur Marne

Saigon sur Marne

Aude Ha Leplège

Belgium

France

Zorobabel

Novanima

William Henne

Zorobabel

25

IN-3163-12-2169

硬 币

The Coin

Siqi Song

China

USA

Diana Ward

 Ashim Ahuja

Film Independent

26

IN-184-12-2177

Movements

Movements

Dahee Jeong

South Korea

Dahee Jeong

--

27

IN-1817-12-2191

White Horse

White Horse

Yujie Xu

UK

China

Yujie Xu

Royal College of Art

28

IN-184-12-2194

R.A.S.

R.A.S.

Lucas Durkheim

France

Nicolas De Rosanbo

Eddy Production

29

IN-3174-12-2201

The Bird & the Whale

The Bird & the Whale

Carol Freeman

Ireland

Jonathan Clarke

Paper Panther

30

IN-184-12-2241

Chloé Van Herzeele

Chloé Van Herzeele

Anne-Sophie Girault Clémence Bouchereau

France

Anne-Sophie Girault

Clémence Bouchereau

--

31

IN-938-12-2250

Flight of Monochrome Feathers

Flight of Monochrome Feathers

Arash Akhgari

Canada

Arash Akhgari

 --

32

IN-215-12-2260

Сколько весит облако?

How much does the cloud weigh?

Nina Bisyarina

Russia

Irina Snezhinskaya

Film company "SNEGA"

33

IN-3170-12-2272

Un lynx dans la ville

A Lynx in the Town

Nina Bisiarina

France Switzerland

Reginald de Guillebon

Folimage

34

IN-162-12-2283

Me, By J-Money

Me, By J-Money

Daniel Bruson

Brazil

USA

Nancy Kangas  Daniel Bruson

 --

35

IN-3197-12-2286

Colossal Vessel

Colossal Vessel

Nijin Nazeem

Suresh Eriyat

India

Nilima Eriyat

Studio Eeksaurus Productions Pvt. Ltd.

36

IN-3137-12-2302

Kiirehessä Liikkumatoin

Still Lives

Elli Vuorinen

Finland

Terhi Väänänen

Pyjama Films

37

IN-3239-12-2312

我是一个模契符

I Am a Motif

Sijia LUO

Japan

Koji Yamamura

Tokyo University of the Arts

 

 Graduate School of Film and New Media

38

IN-3248-12-2326

Deady Freddy

Deady Freddy

Alicia Eisen

Canada

Sara Blake

 --

39

IN-3238-12-2338

Vieille Peau

Old Skin

Nicolas Bianco-Levrin

France

Sébastien Hussenot

 --

40

IN-3170-12-2350

Le Rêve de Sam

Sam’s Dream

Nolwenn Roberts

France

Barbara Schuerrer

Gabi Production

41

IN-3170-12-2351

Le Refuge de l’écureuil

Home Sweet Home

Chaitane Conversat 

France Switzerland

Reginald de Guillebon

 

 Florence Adam

Folimage

42

IN-21-12-2362

Después del eclipse

After the eclipse

Bea R. Blankenhorst

Argentina

Bea R. Blankenhorst

PASE Y BEA

43

IN-3274-12-2378

Xun Wei

Flavor

Chao Liu

China

Chao Liu

 --

44

IN-1632-12-2396

The Lonely Orbit

The Lonely Orbit

Frederic Siegel

 Benjamin Morard

Switzerland

Marwan Abdalla Eissa

Team Tumult

45

IN-1632-12-2399

Udahnut zivot

Imbued Life

Ivana Bosnjak Thomas Johnson

Croatia

Vanja Andrijevic

Bonobostudio

46

IN-1632-12-2402

Signs

Signs

Dustin Rees

Switzerland

Saskia von Virag

Virage Film

47

IN-3303-12-2439

MIGRANTE

Migrant

Esteban Ezequiel Dalinger

 

 Cesar Daniel  Iezzi

Argentina

Esteban Ezequiel Dalinger

 

Cesar Daniel Iezzi

Anima Latina

48

IN-3307-12-2444

PUSTOLOVINE GLORIJE SCOTT - Umorstvo u katedrali

THE ADVENTURES OF GLORIA SCOTT - Murder in the Cathedral

 Matija Pisacic  Tvrtko Raspolic

Croatian

Dijana Mladenovic

Kinematograf

49

IN-278-12-2496

Sie Zjada

Eatself

Edyta Adamczak

Poland

Malgorzata Bosek-Serafinska

Animaso

50

IN-865-12-2525

Rutina: La prohibición

Routine: The Prohibition

Sam Orti

Spain

Alex Cervantes

Hampa Studio

51

IN-3359-12-2544

Schast`e

Happiness

Andrey Zhidkov

Russia

Andrey Zhidkov

-- 

52

IN-3369-12-2576

La mer à boire

The sea is too much to drink

Charlotte Arene

France

--

 --

53

IN-3368-12-2577

Only a child

Only a child

Simone Giampaolo

Switzerland

Gabriella de Gara

Amka Films Productions

54

IN-3384-12-2628

Η γυναίκα με τους παπαγάλους

The Parrot Lady

Michalis Kalopaidis

Cyprus

Michalis Kalopaidis

Zedem Media

55

IN-3406-12-2646

マイエクササイズ

My Exercise

Atsushi Wada

Japan

Nobuaki Doi

New Deer, Inc

56

IN-3409-12-2650

Rapunzel

Rapunzel

Juan Pablo Machado

France

Ecole Emile Cohl  Antoine Riviere

Ecole Emile COhl

57

IN-26-12-2652

Comme un fleuve

Flowing Home

Sandra Desmazières

France

Dora Benousilio  Julie Roy

 --

58

IN-3409-12-2668

Une de Perdue

A Lost One

Marie CLERC

France

Ecole Emile Cohl - Antoine RIVIERE

Ecole Emile COhl

59

IN-202-12-2696

Privet, Babulnik!

Merry grandmas!

Natalia Mirzoyan 

Russia

Boris Mashkovtsev

Soyuzmultfilm film studio

60

IN-3450-12-2720

ROOM

ROOM

Michał Socha

Poland

 Piotr Szczepanowicz  Jakub Karwowski 

 

61

IN-3459-12-2735

O peculiar crime do estranho Sr. Jacinto

The peculiar crime fo oddball Mr. Jay

Bruno Caetano

Portugal

Bruno Caetano - Michael Proença

COLA - Colectivo Audiovisual

62

IN-202-12-2747

День рождения Пишто

Pishto's Birthday

Sofia Kendel 

Russia

Boris Mashkovtsev

Soyuzmultfilm film studio

63

IN-3475-12-2772

Machini

Machini

Frank Mukunday

And

 Tétshim 

Belgium  Congo

Rosa Spaliviero

Atelier Graphoui

64

IN-202-12-2779

Tri sestri

Three sisters

Svetlana Andrianova  

Russia

Boris Mashkovtsev

Soyuzmultfilm film studio

65

IN-202-12-2780

SHAKHMATY

CHESS

Alexey Pochivalov

Russia

Boris Mashkovtsev

Soyuzmultfilm iflm studio

66

IN-3387-12-2800

WADE

WADE

Kalp Sanghvi 

 

Upamanyu Bhattacharyya

India

Kalp Sanghvi

 

Upamanyu Bhattacharyya

Ghost

67

IN-3266-12-2808

Conversations with a Whale

Conversations with a Whale

Anna Samo 

Germany

Tom Bergmann

Tiger Unterwegs Filmproduktion

68

IN-1734-12-2866

Ostatnia Wieczerza

Last Supper

Piotr Dumała

Poland

Piotr Furmankiewicz - Mateusz Michalak

Fumi Studio

69

IN-1734-12-2867

Deszcz

Rain

Piotr Milczarek

Poland

Piotr Furmankiewicz  Mateusz Michalak

Fumi Studio

70

IN-278-12-2888

Story

Story

Jola Bańkowska

Poland

Ewa Jastrzębska Jerzy Kapuściński

Piotr Szczepanowicz

Munk Studio - Polish Filmmakers Association; Letko

71

IN-278-12-2895

Wyszła z brzegów

The Flood

Sofya Nabok 

Poland

Anna Mroczek

Likaon

72

IN-3527-12-2921

Save Our Species

Save Our Species

Delwyn Jude Remedios

India

Delwyn Jude Remedios

Department of Design, Indian Institute of Technology Hyderabad

73

IN-3538-12-2937

Minotauro

Minotaur

Enrique Diego

Spain

Enrique Diego

Perruncho Studio

74

IN-3540-12-2946

Familie Zilla macht Picknick

The Zillas have a picnic

Christian Franz Schmidt

Germany

Christian Franz Schmidt 

-- 

75

IN-302-12-3064

Empty Places

Empty Places

Geoffroy de Crécy 

France

Nicolas Schmerkin

Autour de Minuit

 

76

IN-184-12-3094

Sogni al campo

Sogni al campo

Magda Guidi

  Mara Cerri

France

Italy

Emmanuel-Alain Raynal

 Pierre Baussaro Davide Ferazza Alessandro Giorgia

Miyu Productions

 &

 Withstand Film

77

IN-1060-12-3122

Dylda

Cornstallk

Anastasiia Zhakulina 

Russia

Nikolay Makovsky

School-Studio “SHAR”

78

IN-601-12-3251

TIO TOMÁS, A CONTABILIDADE DOS DIAS

UNCLE THOMAS, ACCOUNTING FOR THE DAYS

Regina Pessoa

Portugal

Canada

France

Abi Feijó

Julie Roy

 Reginald de Guillebon

Ciclope Filmes

 ONF

NFB

 Les Armateurs

79

IN-3640-12-3289

Az utolsó vacsora

The Last Supper

Ferenc Rófusz

Hungary

Ferenc Rófusz

Zsófia Hajdú

Rófusz Film Kft.

80

IN-3647-12-3338

No No No!

Now then, now then! Peek-a-boo!

Daniel Spacek

Czech Republic

Ludek Horky

Czech Television

81

IN-1925-12-3020

Awkward

Awkward

 Nata Metlukh

USA

Nata Metlukh

 --

82

IN-3137-12-3448

Turbine

Turbine

Alex Boya

Canada

Jelena Popović

National Film Board of Canada

83

IN-32-12-3052

Yumeminoe

(Out of competition)

Dreams Into Drawing

Koji Yamamura

Japan

Koji Yamamura

Yamamura Animation

 

 

                                                

 

برگزیدگان مسابقه ی بین الملل

(Student)

 

 

No

Tracking code

Original Title

English Title

Director

Country

Producer

Production Company

1

IN-311-12-2003

Half of an Apple

Half of an Apple

Zhou Xiaolin

Japan

Tatsutoshi Nomura

--

2

IN-311-12-2007

Pieces of April

Pieces of April

Zhou Xiaolin

Japan

Tatsutoshi Nomura

--

3

IN-184-12-2016

Dogs

Dogs

Benjamin Berrebi

Marthinus Van Rooyen

Jakub Bednarz

Diego Cristofano

Theo Lenoble

Mohammad Babakoohi

Karlo Pavicic Ravlic

France

Moïra Marguin

Goblins,

l’école de l’image

4

IN-184-12-2018

Forglemmegei

Forget-me-not

Katarina Lundquist

Denmark

Michelle Nardone & Anja Perl

The Animation Workshop

5

IN-3080-12-2032

Good Intentions

Good Intentions

Anna Mantzaris

UK

Anna Mantzaris

Royal College of Art

6

IN-1385-12-2038

400 MPH

400 MPH

Paul-Eugène Dannaud Julia Chaix

Lorraine Desserre

Alice Lefort

Natacha Pianeti,

Quentin Tireloque

France

Philippe Meis

Rubika Animation

7

IN-1385-12-2039

Trois Francs Six Sous

Trois Francs Six Sous

Clémence Ottevaere Florence Blain

Louise Leblond

Varoon Indalkar

Morgane Ladjel

Hugo Valdelièvre-Rattier

France

Philippe Meis

Rubika Animation

8

IN-1385-12-2040

Gunpowder

Gunpowder

Romane Faure

Nathanael Perron

Léa Detrain

Benoît de Geyer d'Orth

Pei-Hsuan Lin

Anne-Lise Kubiak

France

Philippe Meis

Rubika Animation

9

IN-1385-12-2042

o28

o28

Otalia Caussé

Geoffroy Collin

Louise Grardel

Antoine Marchand

Robin Merle

Fabien Meyran

France

Philippe Meis

Rubika Animation

10

IN-1952-12-2068

The Winter

The Winter

Xin Li

Australia

Xin Li

--

11

IN-184-12-2089

100,000 Acres of Pine

100,000 Acres of Pine

Jennifer Alice Wright

Denmark

Michelle Nardone

Luce Grosjean

12

IN-3131-12-2125

Ahead

Ahead

Ala Nunu Leszynska

UK Portugal

Bruno Caetano

COLA Colectivo Audiovisual

13

IN-3154-12-2160

Helfer

Helfer

Anna Szöllősi

Hungary

József Fülöp

Moholy-Nagy University of Art and Design

14

IN-184-12-2182

Desert

Desert

Sofia Pashaei

Denmark

Michelle Nardone & Anja Perl

The Animation Workshop

15

IN-184-12-2186

Ur Aska

Of Aska

Myra Sofia Hild

Denmark

Michelle Nardone & Anja Perl

Luce Grosjea

16

IN-184-12-2190

Shergar

Shergar

Cora Mckenna

Denmark

Michelle Nardone

The Animation Workshop

17

IN-3182-12-2210

なめとこ山

The Bear Hunter

Yaka Hara

UK

Japan

Yaka Hara

--

18

IN-184-12-2227

Instinct

Instinct

Arthur Allender

Mathieu Antoine

Léna Belmonte

Cyrielle Guillermin

Victor Kirsch

Elliot Thomasson

France

Gilbert Kiner

ArtFX

19

IN-3198-12-2247

Epirenov

Epirenov

Alejandro Ariel Martin

Argentina

Florencia Pilotti,

Roxana Bordione

--

20

IN-3262-12-2352

Kean no Kubitachi

The Spirits of Cairn

Shinobu Soejima

 

 

Japan

Shinobu Soejima

--

21

IN-3170-12-2367

Dernier round

Last Round

Anatole Bournique

Maeva Chaulvet

Katia Hochstetter

Nicolas Jaffre

Thais Mercier

France

Franck Petitta

Ecole Georges Melies

22

IN-3170-12-2368

Rojava

Rojava

Emmanuel Temps

Hugo Voisin

Marion Bideplan

Guillaume Montoya

Noumi Thiriet

France

Franck Petitta

Ecole Georges Méliès,

23

IN-3170-12-2371

Terreur Passagere

The Fight or Flight Response

Cecile Regis

Julien Bartissol

Sabine Aime

Agathe Capin

Margot Rousseau

France

Franck Petitta

Ecole Georges Melies

24

IN-3170-12-2373

Kumagai

Kumagai

Mathilde Girard

Auriane Remond

Julia Berdollt,

Abigaelle Michel, Victoria Lallemand

France

Franck Petitta

Ecole Georges Méliès

25

IN-3288-12-2406

Behind The Scenes

Behind The Scenes

Amy Wright,

Daniel Ravanelli,

Emily Shordon,

Patrick Paguio,

Elliott Holland,

Crouch N/A

UK

Amy Wright

--

26

IN-185-12-2422

Blieschow

Blieschow

Christoph Sarow

Germany

Lena-Carolin Lohfink

Filmakademie Baden-Württemberg GmbH

27

IN-185-12-2426

Fussel

Fussel

Alex Berweck

Germany

Nina Schwarz

Filmakademie Baden-Württemberg GmbH

28

IN-185-12-2428

The Beauty

The Beauty

Pascal Schelbli

Germany

Tina Vest - Aleksandra Todorovic

Filmakademie Baden-Württemberg GmbH

29

IN-185-12-2431

Wild Eyes

Wild Eyes

Nina Prange

Germany

Tobias Gerginov

Filmakademie Baden-Württemberg GmbH

30

IN-1385-12-2463

Latitude Du Printemps

A Tiny Tale

Sylvain Cuvillier

Chloé Bourdic

Théophile Coursimault

Noémie Halberstam

Maŷlis Mosny

Zijing Ye

France

Philippe Meis

Rubika Animation

31

IN-1385-12-2474

Digestion

Digestion

Annabelle Tamic

Sarah Erzen

Chloé Musa

Édouard Delfosse

Louis Lukasik

France

Carlos De Carvalho

Pole 3D

32

IN-1385-12-2475

Migrants

Migrants

Hugo Caby

Antoine Dupriez

Aubin Kubiak

Lucas Lermytte

Zoé Devise

France

Carlos De Carvalho

Pole 3D

33

IN-1385-12-2481

Microtopia

Microtopia

Audrey Defonte

Denis Koessler

Philip Gonçalves

Alexandre Terrier

Pierre Duhem

Achille Bauduin

France

Carlos De Carvalho

Pole 3D

34

IN-3463-12-2737

Szélfogó

Windbreak

Agnes Gyorfi

Hungary

József Fulop

--

35

IN-1385-12-2805

Ennui

Boring

Timothey Delhaize

Alexis Maerten Lammin

Gabriel Richaud

Aurelia Tron

France

Carlos De Carvalho

Pole 3D

36

IN-184-12-2899

Un Diable Dans La Poche

Un Diable Dans La Poche

Antoine Bonnet

Mathilde Loubes

France

Moïra Marguin

Gobelins, l’école de l’image

37

IN-184-12-2930

Blind Eye

Blind Eye

Isabela Littger De Pinho

Bruno Cohen

Rohit Kelkar

Yujia Wang,

Germaine Colajanni

Rohan Deshchougule

Diego Porralle

 

France

Moira Marguin

Gobelins, l’école de l’image

38

IN-184-12-2932

Killing Time

Killing Time

Guillot Camille

Hagdahl Sorebo Fanny

Krechman Aleksandra

Naciri Sarah

Ravelonary Morgane

Zhang Valentine

France

Moira Marguin

Gobelins, l’école de l’image

39

IN-423-12-2963

Jacques’ Rampage or When Do We Lose Our Self-confidence?

Jacques ámokfutása, avagy mikor veszítjük el bizalmunkat önmagunkkal szemben?

Mate Horesnyi

Hungary

Melinda Kiss

Budapest Metropolitan University

40

IN-184-12-3058

Déjeuner sur l'herbe

Déjeuner sur l'herbe

Jules Bourges

Jocelyn Charles

Nathan Harbonn Viaud

Pierre Rougemont

France

Moira Marguin

Gobelins, l’école de l’image

41

IN-184-12-3061

Oasis

Oasis

Florencia Atria

Léonard Hicks

Man Luo

Claire Matz

Luana Nguyen Tri Luan

Marine Petri

France

Moira Marguin

Gobelins, l’école de l’image

42

IN-184-12-3063

Out of Range

Out of Range

Yijia Cao

Lana Choukroune

Cecile Guillard

France

Moira Marguin

Gobelins, l’école de l’image

43

IN-184-12-3066

Sandwich Protocol

Sandwich Protocol

Valérie Bousquil,

Joséphine Meis,

Côme Roy

Antoine Vignon,

Benjamin Warnitz

France

Moira Marguin

Gobelins, l’école de l’image

44

IN-1060-12-3101

Zdravstvujte, Rodniye

Hello, My Dears

Alexander Vasiliev

Russia

Nikolay Makovsky

School-Studio “SHAR”

45

IN-361-12-3119

Im Wind

Im Wind

Oscar Jacobson

Ferdinand Ehrhardt

Germany

Ferdinand Ehrhardt

Filmakademie Baden-Württemberg,

46

IN-3648-12-3310

Odpolední Caj

Afternoon Tea

Andrea Szelesova

Czech Republic

Ondřej Šejnoha

Studio Famu

47

IN-3648-12-3318

Pouštět Draka

The Kite

Martin Smatana

Czech Republic

Ondřej Sejnoha,

Peter Badač

Studio Famu

48

IN-3144-12-2141

죽음의 상인

The Death Vendor

Jinkyu Jeon

South Korea

Koji Yamamura

--


 

 

 

برگزیدگان مسابقه ی بین الملل

(TV. Production)

 

 

No

Tracking code

Original Title

English Title

Director

Country

Producer

Production Company

1

IN-3114-12-2088

Ollie

Ollie

Anton Setola

Belgium

Ireland Norway

Annemie Degryse,

Tamsin Lyons

Janne Hjeltnes

Lunanime

2

IN-153-12-2635

Kippkopp a Hóban

Kippkopp in the Snow

Szilvia Fabók

Tama Mikori

Hungary

Tama Mikori

Studio Whintokka Bt.

3

IN-3568-12-3036

Era Solo Una Roca Que Se Parecía A Alguien

It Was Only a Rock That Looked Like Someone

Matisse Gonzalez

Mexico

Nadia Bastarrachea

Cartoon Network Latinoamerica

4

IN-3342-12-3259

Culottées - Leymah Gbowee

Brazen - Leymah Gbowee

Charlotte Cambon

Mai Nguyen

France

Silex Films

Priscilla Bertin

Judith Nora

Arnaud Colinart

Silex Films

5

IN-22-12-3395

My Better World - The Friends Farewell Story (Episode :50)

My Better World - The Friends Farewell Story (Episode :50)

Chris Morgan,

Michael Clark

Johannes Scheepers

South Africa Ghana

Kenya

 Nigeria

Tanzania

Chris Morgan

Maureen Lemire Aric Noboa,

Regan Alsup

 


 

 

برگزیدگان مسابقه ی بین الملل

(Experimental)

 

No

Tracking code

Original Title

English Title

Director

Country

Producer

Production Company

1

IN-1927-12-1973

序列平行

Serial Parallels

Max Hattler

Hong Kong

Germany

Max Hattler

Relentless Melt

2

IN-3151-12-2148

Xylem

Xylem

Michael Hughes

UK

Michael Hughes

--

3

IN-3222-12-2282

Estranho Animal

Strange Animal

Arthur B.Senra

Brazil

Arthur B. Senra

--

4

IN-3348-12-2527

La Casa Lobo

The Wolf House

Cristóbal León,

Joaquín Cociña

Chile

Catalina Vergara,

Niles Atallah

Diluvio

5

IN-3280-12-2748

Marbles

Marbles

Natalia Spychala

Poland

Agata Golańska, The Lodz Film School in Poland

The Polish National Film School in Lodz

6

IN-1922-12-2983

Blüte

Blüte

Raito Low Jing Yi

Taiwan

Raito Low Jing Yi

National Taiwan University of Arts


 

 

برگزیدگان مسابقه ی بین الملل

(Commercial)

No

Tracking code

Original Title

English Title

Director

Country

Producer

Production Company

1

IN-87-12-1990

Mañana

Tomorrow

Ezequiel Torres

Pablo Roldan

Argentina

Ezequiel Torres

Pablo Roldan

Rudo Company

2

IN-87-12-1991

Mr Fear

Mr Fear

Pablo Roldan

Ezequiel Torres

Argentina

Pablo RoldanEzequiel Torres

Rudo Company

3

IN-3157-12-2162

PlusOne Manifesto

PlusOne Manifesto

PlusOne

Dutch

PlusOne Amsterdam

PlusOne

4

IN-81-12-2877

Ode

Ode

Shadi Adib

Germany

Carsten Bunte

Studio Soi

5

IN-3137-12-3387

Beatbox Anima Mundi 2019

Beatbox Anima Mundi 2019

Janet Perlman

Canada

Janet Perlman

Lea Zagury

--


 

 

 

برگزیدگان مسابقه بین الملل

(Children & Young Adults)

 

No

Tracking code 

Original Title

English Title

Director

Nationality of Film

Producer

Production Company

1

IN-87-12-1994

Mi otro hijo

My other son

Gustavo Alonso

Argentina

Noemí Fuhrer Graciela Mazza

 

2

IN-3130-12-2144

Přes palubu!

Overboard!

Filip Pošivač Barbora Valecká

Czech Republic

Pavla Janoušková Kubečková  Tomáš Hrubý

nutprodukce, s.r.o.

3

IN-3128-12-2158

Florigami

Florigami

Iva Ćirić

Croatia Serbia

Luce Grosjean Draško Ivezić

Adriatic Animation

4

IN-191-12-2208

Der kleine Vogel und die Bienen

The little Bird and the Bees

Lena von Döhren

Switzerland

Schattenkabinett Gmbh

 Gerd Gockell

Schattenkabinett Gmbh

5

IN-158-12-2213

Cycle

Cycle

Sophie Olga de Jong

 Sytske Kok

Netherlands

Nancy Fornoville Willem Thijssen

CinéTé Filmproduktie

6

IN-3187-12-2215

Moutons, loup et tasse de thé...

Sheep, Wolf and a Cup of Tea...

Marion Lacourt 

France

Nidia Santiago

Edwina Liard

 David Braun

Ikki Films

7

IN-3238-12-2333

Kiki la plume

Kiki The Feather

Nicolas Bianco-Levrin

Julie Rembauville

France

Nicolas Bianco-Levrin

 

8

IN-3238-12-2336

Attention au loup !

Beware The Wolf!

Nicolas Bianco-Levrin

France

Nicolas Bianco-Levrin

 

9

IN-3170-12-2376

Le Tigre sans rayures

A Tiger with no Stripes

Raul ‘Robin’ Morales Reyes

France

Switzerland

Reginald de Guillebon   Nicolas Burlet

Folimage

10

IN-302-12-2673

Grotesques

Grotesques

Anna Bolshakova

France

Emmanuel Ryz

Tant Mieux Prod

11

IN-302-12-2675

Conquistador

Conquistador

Jérémie Cousin 

France

Emmanuel Ryz

 Manu Ryz

Tant Mieux Prod

12

IN-202-12-2697

Teplaya zvezda

Warm star

Anna Kuzina 

Russia

Boris Mashkovtsev

Soyuzmultfilm film studio

13

IN-202-12-2698

Korablik khotel letat'

The Little Boat That Wanted to Fly

Ekaterina Filippova

Russia

Boris Mashkovtsev

Soyuzmultfilm film studio

14

IN-202-12-2708

Bolshoy y makenky

Big and Small

Natalia Grofpel

Russia

Boris Mashkovtsev

Soyuzmultfilm film studio

15

IN-202-12-2716

Printsessa y bandit

The Princess and the Bandit

Mikhail Aldashin Mariya Sosnina

Russia

Boris Mashkovtsev

Soyuzmultfilm film studio

16

IN-202-12-2718

Yabloneviy chelovek

Apple Tree Man

Alla Vartanyan

Russia

Boris Mashkovtsev

Soyuzmultfilm film studio

17

IN-450-12-2742

Die Spinne Auf Meiner Schmusedecke

Patchwork

Spider

Angela Steffen

Germany

Thomas Meyer-Hermann

Studio FILM BILDER GmbH

18

IN-3472-12-2768

The Peak

The Peak

Satoshi Takahashi

Japan

Haruhiro Uchida

MARZA ANIMATION PLANET INC.

19

IN-3476-12-2773

Agatka i liście

Aggie and the Leaves

Andrzej Piotr Morawski

Poland

Małgorzata Bosek-Serafińska

Serafiński Studio

20

IN-3491-12-2809

Tobi and the Turbobus

Tobi and the Turbobus

Verena Fels

 Marc Angele

German

Verena Fels

FelsFilms

21

IN-3503-12-2871

Reflejo

Reflection

Juan Carlos Mostaza 

Spain

J.C. Mostaza –

 Pablo López

The Cathedral Media Productions, S.L.

22

IN-3137-12-2947

Teofrastus

Teofrastus

Sergei Kibus

Estonia

Kerdi  Oengo

 Andres Mänd

Nukufilm OÜ

23

IN-3596-12-3126

Paper Kite

Paper Kite

Assia Kovanova

Bulgaria

Andrey Koulev

Koulev Film Production

24

IN-3137-12-3204

Boriya

Boriya

MIN Sung Ah 

France

South Korea

Emmanuel   Quillet

Marmitafilms / Midralgar

25

IN-3137-12-3399

Pappa

DAD

Atle Blakseth 

Einar Dunsæd

Norway

Torgeir Sanders

 John Einar  Hagen

Gimpville AS

26

IN-1083-12-3453

BÉBÉ

BABY

Gwendoline Gamboa Ornella Macchia Ornella Macchia Reumont Margot-Lia Bertel

Belgium

Studio Tabass co.

Studio Tabass co.

 


 

 

برگزیدگان مسابقه ی بین الملل

(Feature)

 

No

Tracking code

Original Title

English Title

Director

Country

Producer

Production Company

1

IN-318-12-2319

Lajka

Laika

Aurel Klim

Czech Republic

Aurel Klimt

Studio Zvon

2

IN-1060-12-3264

Nos ili Zagovor ne Takikh

The Nose or the Conspiracy of Mavericks

Andrey Khrzhanovsky

Russia

Andrey Khrzhanovsky

School Studio "SHAR"

 

داوران بخش بین الملل و سیفژ

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، چهار هنرمند انیمیشن جهان در کنار یک هنرمند ایرانی داوری بخش بین‌الملل دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران را بر عهده دارند. همچنین بخش سیفژ را یک داور ایرانی و یکی از داوران بخش بین‌الملل از آلمان قضاوت می‌کنند. ژُرژ شوئیزگبِل، کوجی...

فیلم های ایرانی راه یافته به بخش مسابقه ی بین الملل

دوازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران  1400 آثار ایرانی راه‌یافته به بخش بین الملل تهیه کننده کارگردان بخش نام اثر کد اثر ردیف حميد محمدی حجة آبادی, مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی حمید محمدی حجة آبادی فیلم کوتاه گذشته NA-1532-12-2893   مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، اهورا شهبازی اهورا شهبازی فیلم کوتاه کلاغ NA-952-12-2896   سمانه شجاعی, مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سمانه شجاعی فیلم کوتاه جسم خاکستری NA-1697-12-2945   امیر مهران,...

برگزیدگان مسابقه ی بین الملل

دوازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران  1400 برگزیدگان مسابقه ی بین الملل     برگزیدگان مسابقه ی بین الملل (Short) No Tracking code  Original Title English Title Director Country Producer Production Company 1 IN-3062-12-1976 Bellzebub Bellzebub Cesar Diaz Melendez   Isabel de la Torre Spain Cesar Diaz Melendez Isabel de la torre   2 IN-3062-12-1977 Maji Water Cesar Diaz Melendez Spain Cesar Diaz Melendez   Cesarlinga 3 IN-81-12-1983 كيف تحولت جدتي الى كرسي How My Grandmother Became a Chair Nicolas Fattouh Germany Lebanon Qatar Fabian Driehorst Nermine Haddad Fabian&Fred 4 IN-3070-12-1996 Simples Presentes Simple Presents Catalina Matamoros Colombia Catalina...

برگزیدگان مسابقه ی ایران

  دوازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران  1400 برگزیدگان مسابقه ی ایران ( فیلم کوتاه)   تهیه کننده کارگردان نام اثر کد اثر ردیف سمانه فضل اله اسدی سمانه فضل اله اسدی ...رفت NA-3037-12-1948 1 گلناز گودرزی گلناز گودرزی اینجا که منم NA-673-12-1954 2 محمد کیوان‌مرز، استودیو مرز محمد کیوان‌مرز پدر NA-3225-12-2291 3 قاسم صارمی قاسم صارمی میشه...ولی با هم NA-1048-12-2304 4 قاسم صارمی قاسم صارمی این نیز بگذرد... NA-1048-12-2305 5 قاسم صارمی قاسم صارمی زاگرس NA-1048-12-2306 6 مصطفی رنجوری زهرا طالبلو Spot 247 NA-2526-12-2538 7 هاجر مهرانی، مرکز گسترس سینمای مستند و تجربی هاجر...

فراخوان انتخاب پایان‌نامه‌های برتر جشنواره پویانمایی

فراخوان پایان نامه علمی منتخب دوازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، از همه ی دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری جهت شرکت در چهارمین دوره انتخاب پایان نامه برتر علمی با محوریت انیمیشن دعوت به عمل می آورد. به این مناسبت از واجدین شرایط دعوت می شود که چکیده ی...

معرفی هیأت انتخاب دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران

ه گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هیات انتخاب این دوره از جشنواره بین‌المللی پویانمایی، از روز پنج‌شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ بررسی آثار این رویداد هنری را آغاز خواهند کرد. بر اساس این خبر، امسال ۴۶۸ فیلم در بخش مسابقه ایران و ۱۰۴۸ فیلم از ۸۵ کشور جهان...

جایگاه رفیع جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران در جهان

در ابتدای این دیدار معاون تولید کانون ضمن خیرمقدم به مهدی علی‌اکبرزاده بیان کرد: آقای علی‌اکبرزاده مدیرعاملی کانونی هستند و از مدیران استان‌هایمان بودند و امروز به‌عنوان مدیرعامل در خدمتشان هستیم که خودشان هنرمندند و خوشبختانه کاملا با دغدغه انیمیشن و وضعیت هنرمندان ایران آشنا هستند و این فرصت خوبی...

حضور برترین انیمیشن‌های جهان در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران

دبیر جشنواره پویانمایی از حضور برترین انیمیشن‌های جهان در بخش بین‌الملل دوازدهمین جشنواره‌ بین‌المللی پویانمایی تهران خبر داد. محمدرضا کریمی‌صارمی گفت: در میان آثار رسیده به بخش بین‌الملل جشنواره پویانمایی، نام آثاری به چشم می‌خورد که در بخش‌های مختلف جشنواره‌های انسی، زاگرب، کلرمون، اشتوتگارد، اتاوا، اسلواکی، ادینبرگ، مونترال و... جایزه گرفته‌اند...