EN

معاون حقوقی آموزش و پرورش: پویانمایی در راستای اهداف وزارت آموزش و پرورش

امیرعلی نعمت‌اللهی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش‌وپرورش معتقد است توجه به پویانمایی در راستای اهداف این وزارتخانه قرار دارد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نعمت‌اللهی با اشاره به اهمیت بالای نشاط و شادی دانش آموزان برای وزارت آموزش‌وپرورش گفت: ما معتقد هستیم که باکار هنری و پویانمایی می‌توانیم بهتر و بیشتر دانش آموزان را در راستای اهداف عالی آموزش‌وپرورش جذب کنیم. امروز شادی دانش‌آموزان بسیار اهمیت دارد.

او تأکید کرد: با شادی دانش‌آموزان است که فراگیری درس برایشان مفید می‌شود. برای اینکه آن‌ها بتوانند وارد مراحل دیگر زندگی‌شان شوند از ابتدا باید به شادی آن‌ها توجه کرد تا به آینده امیدوار باشند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش‌وپرورش درباره تأثیرات دیگر انیمیشن گفت: این روزها معتقد هستیم به لحاظ علمی، اثراتی که پویانمایی در ذهن بچه‌ها دارد حتی در فراگیری و یادگیری درس‌ها نیز می‌تواند کمک کند، تماشای پویانمایی به‌عنوان فعالیت می‌تواند باعث شود تا دانش‌آموزان بهتر و بیشتر به درس خواندن گرایش پیدا کنند و هم بتوانند از طریق پویانمایی با مفاد درسی آشنایی بیشتری داشته باشند.