EN

فیلم کوتاه

یازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران 1397

آثار راه یافته به بخش فیلم کوتاه مسابقه ایران

 


ردیف

کد پیگیری

عنوان اصلی

کارگردان

تهیه کننده 

1

NA-16-11-6

صدای قلب

حمید برزوئی

حمید برزوئی

2

NA-72-11-38

بویزی

مانی وطندوست, علی چناری

سید مسعود صفوی

3

NA-119-11-42

حلقه گمشده

سید فرهاد نجفی فرد

سید فرهاد نجفی فرد، انجمن سینمای جوان ایران دفتر قزوین

4

NA-221-11-108

تماشاچی

شیدا کاشی

شیدا کاشی

5

NA-232-11-122

آقای گوزن

مجتبی موسوی

صدیقه فامیل فرنیا، مرکز مطالعات و تولیدات تلویزیون و انیمیشن حوزه هنری

6

NA-360-11-307

پژواک زمان

محمود آتشی بناب

محمود آتشی بناب

7

NA-478-11-560

فصل انگورها

فرزانه قبادی

فرزانه قبادی

8

NA-493-11-569

منو ببین!

رضا مهرانفر

مریم صانعی

9

NA-511-11-594

تماشاچی

محسن باقری دستگردی

لقمان قاسمی، محسن باقری دستگردی،
 موسسه VEST PRODUKTION دانمارک

10

NA-151-11-712

یال و کوپال

شیوا صادق اسدی

شیوا صادق اسدی

11

NA-581-11-714

والی بال

کاوه سیستانی

کاوه سیستانی

12

NA-581-11-716

ماهی قرمز

کاوه سیستانی

کاوه سیستانی

13

NA-114-11-719

تنظیم هیجان

سید عقیل حسینیان نسب, مصطفی دریادار

سیدعقیل حسینیان نسب، مصطفی دریادار

14

NA-1058-11-877

گرگم و گله می‌برم؟

امیرهوشنگ معین

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

15

NA-1134-11-927

 روز از نو

حسن اسدی

حسن اسدی

16

NA-1150-11-935

چشم انداز خالی

علی زارع قنات نوی

علی زارع قنات نوی

17

NA-1134-11-950

خط پایان

حسن اسدی

حوزه هنری استان کرمان

18

NA-1058-11-970

قهرمان

کیانوش عابدی

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

19

NA-1058-11-971

ماهیگیر و بهار

سید حسن سلطانی

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

20

NA-1442-11-1081

آنتراکت

سید محمد رضاخردمندان

محمد رضا شفاه، باشگاه فیلم سوره

21

NA-1442-11-1097

 مادر ( میم)

سید محمد رضا خردمندان

محمد رضا شفاه، باشگاه فیلم سوره

22

NA-1530-11-1108

یک اشتباه دیجیتالی

حمیدرضا بیات

حمیدرضا بیات

23

NA-1644-11-1142

فرق من با بچه قورباغه چیه!؟

احسان نصری

اکرم خوشوقت

24

NA-1657-11-1154

این رویای من نبود ...

وریا نیک منش, مریم هاشم نژاد

مریم هاشم نژاد

25

NA-1670-11-1161

آخرین ماهی

سیدمحمود صائمین

سیدمحمدباقر حسینی سیر، حوزه هنری همدان

26

NA-1697-11-1172

روباه

صادق جوادی

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

27

NA-171-11-1176

بالاتر از سیاهی

سعید سوداگر, سپیده عیدی

سعید سوداگر، سپیده عیدی

28

NA-1697-11-1207

آلفابت

کیانوش عابدی

کیانوش عابدی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

29

NA-1697-11-1227

حبسی

احمد خوش نیت

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

30

NA-1697-11-1231

خاطره نمناک

مسعود قدسیه

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

31

NA-1697-11-1233

سیم ششم

بهرام عظیمی

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

32

NA-1697-11-1235

خورده شده

محسن رضا پور

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

33

NA-1300-11-1261

بنیاد کودک 6

فائزه سپهر صادقیان

اشکان رهگذر

34

NA-1820-11-1287

نوروز

محمدرضا ایاز

محمدرضا ایاز

35

NA-1261-11-1294

جبیر

ریحانه میرهاشمی

اشکان رهگذر

36

NA-1931-11-1479

قصه مردی که لب نداشت

میلاد شاه جانی

میلاد شاه جانی

37

NA-1909-11-1593

وینگ

بهزاد هاتف

بهزاد هاتف

38

NA-1649-11-1611

این سو، آن سو

لیدا فضلی

لیدا فضلی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

39

NA-2034-11-1657

خنزر پنزرهای لعنتی

امیرپویا افضلی‌پور، روح‌الله سعادتمند

امیرپویا افضلی‌پور

40

NA-64-11-1689

به میزان دلخواه

نگار یراقی

نگار یراقی

41

NA-2072-11-1724

مرد دودکشی

مقداد اخوان

مریم زمانی

42

NA-2088-11-1758

ما بین امواج

ایمان نکاحی

ایمان نکاحی

43

NA-1300-11-1907

بنیاد کودک(2)

فائزه سپهر صادقیان

اشکان رهگذر

44

NA-23-11-1919

هویت

علی رضا صالحی

علی رضا صالحی، مرکز گسترش سینمایی مستند و تجربی

45

NA-23-11-1920

یکدیگر

سارا طبیب زاده

سارا طبیب زاده

46

NA-23-11-1931

دقایق

ندا ولوی

ندا ولوی

47

NA-23-11-1932

سگی که مرض داشت

پروین تجوید

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

48

NA-2032-11-1678

The Incomplete

عرفان پارساپور

علی شهداد، شرکت پویامهر