EN

برندگان دوازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران

مسابقه ایران

تندیس طلایی به فیلم اول/ کلاغ/ اهورا شهبازی/ بخش کوتاه

تندیس نقره‌ای به فیلم دوم/ خرچنگ/ شیوا صادق‌اسدی/ بخش کوتاه

تندیس برنزی به فیلم سوم/ آتش سرخ/ مونا عبدالله‌شاهی/ بخش کوتاه

تندیس طلایی به بهترین فیلم با موضوع کودک و نوجوان/ قدم یازدهم/ مریم کشکولی‌نیا / بخش کودک و نوجوان

تندیس طلایی به بهترین اثر تلویزیونی/ چیا شیر نمی خوره! / امیر سحرخیز، هاجر مهرانی، مرتضی ناییجی/ بخش تلویزیونی

تندیس طلایی به بهترین اثر تبلیغی/ واویلا ویلی/ عقیل حسینیان‌نسب/ بخش تبلیغی

تندیس نقره‌ای به بهترین فیلم تجربی/ تاریکی/ حسین مرادی‌زاده/ بخش تجربی

تندیس نقره‌ای به بهترین دست‌آورد فنی و هنری/ گذشته/ حمید محمدی حجة‌آبادی/ بخش کوتاه

تندیس طلایی به بهترین فیلمنامه/ جسم خاکستری/ امین کفاش‌زاده/ بخش کوتاه

تندیس طلایی به بهترین پویانما (انیماتور) / کلاغ/ اهورا شهبازی/ بخش کوتاه

تندیس طلایی به بهترین فضاسازی/ بزرگترین ماجراجویی گُلی/ الیکا مهران‌پور/ بخش کوتاه

تندیس طلایی به بهترین موسیقی/ آتش سرخ/ یوسف قربانی/ بخش کوتاه

تندیس طلایی به بهترین صداگذاری/ نهنگ سفید/ آرش قاسمی، محمد قاسمی/ بخش کوتاه

تندیس طلایی بهترین اثر بلند به هیچ فیلمی تعلق نگرفت.

جایزه ویژه هیئت داوران/ دیوار چهارم/ محبوبه کلایی/ بخش کوتاه

جایزه ویژه دبیر جشنواره/ فرشید مثقالی

دیپلم افتخار/ دست و تخم‌مرغ/ فاطمه غروی‌منجیلی/ بخش کودک و نوجوان

دیپلم افتخار/ ...رفت/ سمانه فضل‌اله‌اسدی/ بخش کوتاه

دیپلم افتخار/ شماره‌های افسانه‌ای/ مهدی علی ‌بیگی/ بخش تلویزیونی

دیپلم افتخار/ پدر/ محمد کیوان ­مرز/ بخش کوتاه

 

پایان‌نامه‌های برتر

 

تندیس طلایی بهترین پایان‌نامه نظری هزینه‌های چاپ و انتشار پایان نامه به صورت کتاب/ تدوین ساختار فضا در انیمیشن به مثابه فضای ریزوماتیک / محبوبه کلایی/ دانشگاه هنر

لوح تقدیر/ مطالعه کارکرد نظریه گشتالت در ساده‌سازی طراحی بصری شخصیت برای مجموعه های انیمیشن تلویزیونی / مهدی جلایی‌فر/ دانشگاه صدا و سیما تهران دانشکده رادیو و تلویزیون

لوح تقدیر/ متحرک‌سازی چهره شخصیت در انتقال هیجان و احساسات به تماشاگر در نمونه های منتخب مطالعاتی/ مهسا کبیری‌زمانی/ دانشکده تربیت مدرس

 

مسابقه دانشجویی ایران

 

تندیس طلایی به بهترین کارگردانی / ۰۱۶/ فائزه دادگرآزاد/ تندیس طلایی بهترین کارگردانی به اثر ۰۱۶

تندیس طلایی به بهترین فیلمنامه / بهشت/ مجیدرضا عیوضی

تندیس طلایی به بهترین انیماتور / مالایز/ لیلا آهنگ، مریم علوی، سارا حنیف، مرضیه کردلو

دیپلم افتخار/ دماغ / حمیده تیموری

 

مسابقه دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی

تندیس طلایی به بهترین فیلم در بخش ارزش‌های انقلاب اسلامی/ این واقعیته/ سیداحسان حیدری

 

مسابقه بین‌الملل

 

تندیس طلایی به فیلم اول/ دایی توماس، حسابدار روزها/ رژینا پسوآ/ بخش کوتاه

تندیس نقره‌ای به فیلم دوم/ دختر/ دریا کاشچ ییوا/ بخش کوتاه

تندیس برنزی به فیلم سوم/ یادگار یادگار/ باستیَن دوبوآ/ بخش کوتاه

تندیس طلایی به بهترین فیلم با موضوع کودک و نوجوان/ بوریا / مینگ سونگ آه/ بخش کودک و نوجوان

تندیس طلایی به بهترین اثر دانشجویی/ زیبایی/ پاسکال شلبلی/ بخش دانشجویی

تندیس طلایی به بهترین اثر تلویزیونی/ بی باک- لِیما گبووی/ شارلوت کامبون، مای اِنگویِن/ بخش تلویزیونی

تندیس طلایی به بهترین اثر تبلیغاتی/ روز یوز ایرانی/ عقیل حسینیان نسب/ بخش تبلیغی

تندیس طلایی به بهترین اثر بلند/ کاغذپاره‌ها / بهزاد نعلبندی/ پویانمایی بلند

تندیس نقره ای به بهترین دست‌آورد فنی و هنری/ فریز فریم/ سوتکین فرشتِیخن/ بخش کوتاه

جایزه ویژه سیفژ/ فقط یک بچه/ سیمونه جامپائولو/ بخش کوتاه

جایزه ویژه هیأت داوران/ سلسله‌ای از خطوط موازی/ ماکس هاتلر/ بخش تجربی

جایزه ویژه دبیر جشنواره/ ژرژ شوئیزگبل

دیپلم افتخار/ مدار تنها/ فردریک زیگل، بنژامن مورار/ بخش کوتاه

دیپلم افتخار/ تئوفراستوس/ سرگئی کیبوس/ بخش کودک و نوجوان

دیپلم افتخار/ شیطانی در جیب/ آنتوآن بنوآ، مَتیلده لوبه/ بخش دانشجویی 

جایزه ویژه آسیفا، جام سفالین و لوح تقدیر/ به خاطر حضور موثر و صادقانه /امیر محمد دهستانی